Reklam Tabelası ile bilinirliğinizi arttırın! Günlük yaşamın akışı içerisinde milyonlarca görsel ve işitsel reklama maruz kalıyoruz. Bunların birçoğunu hatırlamamakla birlikte yalnızca birkaçı dikkatimizi çekiyor. Bunun yanında dijital reklamcılığın her geçen gün hızla büyümesi de bu rakamı epey yükseltiyor.

Reklam tabelaları ve levhaları yalın ve direkt mesajlar içeren içeriklere sahip olmalıdır. Bu durumda da tasarımından uygulanışına kadar önemli süreçlerden geçer. Tabela, reklam konusunda on yıllardır en önemli etken olmuştur.

Tabela Tasarımlarının Önemi

Tabelalar, potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek ve marka bilinirliğini arttırmak için kullanılan ürünlerdir. Küçük veya büyük ölçekli firma sahiplerine reklam imkanı sunar.

İzmir'de İnce Reklam olarak tabela tasarımları için müşterilerimize özel çizimler ve özgün içerikler yapmaya her zaman gayret ediyoruz. Bornova tabelacılar arasında yaratıcılık konusunda fark yaratıyoruz. Kaliteden ödün vermiyor, fiyat konusunda müşterilerimizi üzmüyor ve memnuniyet konusunda yüzde yüz oran ile İzmirdeki tabelacılar arasında en önlerde yer alıyoruz.

Tabela Çeşitleri ve Farkları Nelerdir?

Tabela tasarımlarının yapılabilmesi için, tabelanın yapılacağı mevki, yer, hedef alan, firmaların logoları ve levhanın üzerinde verilecek bilgiler önemlidir. 

İzmirdeki tabela firması olarak, son teknolojik gelişmelere odaklı, iyi eğitimli kadromuz ile müşterilerimize profesyonel hizmet vermekteyiz.

Işıklı Tabela

Işıklı tabela çeşitleri, iç kısmında farklı aydınlatma ürünleri barındıran levhalardır. Neon, led ve floresan gibi aydınlatma sistemleri kullanılarak fark edilebilme oranı artar. Daha çok dış mekanlarda tercih edilen bu tabelalar akşam ve gece vakitlerinde hem daha estetik, hem de daha bilinir etkileri olur. 

Işıksız Tabela

Harflerin veya zemin malzemesinin içerisine aydınlatıcı ürün yerleştirilmeden yapılan ürünlerdir. Gün ışığına odaklı yapılır.

Ahşap Tabela

Ahşap zemin üzerine cnc router makinesi veya lazer ile çizim yapılarak oluşturulan, hem şık, hem de otantik görüntüsü ile son zamanların tutulan tabelalarından biridir.

Eczane Tabelası

Eczaneler için yapılan yeni sistem tabelalardır. Belli yönetmeliğe sadık kalınarak yapılır.

Kutu Harf Tabela (Kabartma Tabela)

Işıklı veya ışıksız formatta hazırlanabilen, çeşitli malzemeler kullanılarak üretilen ve bir zemine monte edilen ürünlerdir.

Totem Tabela

Cadde ve otoyol yanlarına yerleştirilen, genelde çift taraflı, ışıklı veya ışıksız, borusu ve kasedi olan ürünlerdir. İnce Reklam olarak 27 yıldır İzmirde totem tabela konusunda önemli çalışmalar yapıyoruz.

Yol ve Yönlendirme Tabelası

Firmanın bulunduğu konumu göstermek ve potansiyel müşterileri firmaya yönlendirebilmek için yapılan levhalardır. 

Çatı Tabelası

Çatıların üst kısmına, genelde arka zemini ızgara panel, önüne büyük ışıklı kutu harfler yapılan tabelalardır. İnce Reklam olarak, İzmirde çatı tabelası üretimi ve montajını yapmaktayız.

Pilon Tabela

Uzak mesafeden veya yol, cadde gibi alanlarda yola paralel şekilde dikilen, mekanların dört cepheden de fark edilebilir olmasını sağlayan, profil karkasların üzerine alüminyum kompozit giydirilerek, yazıları ışıklı/ışıksız üretilen ürünlerdir.

Hastane Tabelası

Hastaneler için kurumsal olarak üretilen, büyük boyutlardaki tabelalardır. İnce Reklam, İzmirde hastane tabelası üretimi ve montajını yıllardır devam ettirmektedir.

İnşaat Tabelası

İnşaatların yapımı, maliyeti, firma bilgileri, başlangıç ve tahmini bitiş zamanı konusunda bilgi veren, yaptırılması zorunlu tabelalardır. İnce Reklam olarak, İzmirde inşaat tabelası üretim ve montajını kaliteli ve uygun malzemeler ile devam ettirmekteyiz.

Yönlendirme Tabelası

Bina iç ve dış taraflarında, yer gösterici amaçla kullanılan levhalardır.

Tabela Fiyatları Nasıl Hesaplanır? 

Tabela fiyatları, tasarım ve üretim süreci, malzeme kalitesi ve ebatları, yerleştirileceği yer, v.b. gibi etmenler tabela fiyatlamalarında etkendir. Tabela fiyatları için firmamızla temasa geçebilirsiniz.

İnce Reklam olarak tabela tasarımı ve üretimi konusunda 27 yılı aşkın bir süredir İzmirdeki tabelacılar arasında ve tüm Türkiyedeki reklamcılar arasında büyük bir fark yaratıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını saptıyor, onlara hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünler kullanarak profesyonel hizmet veriyoruz.

Fark yarattığımız projeler ile İzmirdeki reklamcılar arasında en önemli konumlarda bulunmaktayız.

Tabela ve Reklam Hizmeti Verdiğimiz Diğer Bölgeler

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ahmetli, Akhisar, Alaşehir, Demirci, Gölmarmara, Gördes, Kırkağaç, Köprübaşı, Kula, Salihli
Sarıgöl, Saruhanlı, Selendi, Soma, Şehzadeler, Turgutlu, Yunusemre, Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Muğla, Ortaca, Ula, Yatağan, Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı ve Türkiye'nin hemen hemen tüm il ve ilçeleri.

Tabela teklifi almak için tarafımızla iletişime geçmeniz ya da bu linke tıklayarak iletişim numaralarımıza erişmeniz yeterlidir.