Önceliğimizi koşulsuz müşteri memnuniyeti olarak belirleyip, İzmir İnce Reklam ekibi olarak sürekli daha iyiye ulaşmak adına Akıllı Panel Çatı, Körüklü Tente, Kasetli Tente, Dekoratif Tente, Mafsallı Tente, Otomatik Raylı Tente, Oval Pergola Tente, Şeffaf Tente, Çift Açılır Kamelya Tente, Kış Bahçesi, Cam Balkon Kaplama alanlarında çalışmaktayız.

izmir tente, izmir pergola, izmir branda, tente izmir, kış bahçesi, tente modelleri, tente fiyatları, tente kumaşı, izmir tenteciler, izmir tente firmaları,izmir tente firmaları

İzmir Otomatik Tente Fiyat Bilgisi İçin Bize Ulaşın

Otomatik raylı tente uygulandığı mekanla bütünleşerek etkileyici bir ortam yaratır. Otomatik raylı tente ürünlerimiz alüminyum profil yapıdan oluşmakta olup sistem ve sistemdeki led ışıklar uzaktan kumanda ile kontrol edilebilme özelliğine sahiptir. Kaliteli şık ve estetik görünümü sahip olan Otomatik Raylı Tente kolay kullanımı sayesinde tercih edilme nedenleri arasındadır.

Sadece kafe, restaurant gibi alanlarda kullanımının yanında evinizin bahçesine de kurulum yapılarak arzu edilen şekilde ayarlanarak kapatılması istenilen alanda rahatça kullanılabilir. Katlanabilir raylı tente her mekana uyum sağlamakla beraber ayrı bir estetik katmaktadır.

PVC su geçirmeme,alev yürütmeme özelliklerine sahip olan otomatik tentenin en büyük artılarından birisi ise sistem kurulduğunda etrafı kapatılmak istendiğinde ekstra profil gerektirmemesidir. Aynı zamanda tavan örtüsünün açılıp kapanması uzaktan kumanda kontrolü ile yapılabilmektedir. İstenildiği taktirde sisteme aydınlatma yapılarak daha hoş bir görünüm yaratılabilir.