Dünyada bir ilk! İnce Reklam, dünyanın neresinden olursa olsun, müşterilerine en uygun fiyat garantisi sunuyor! Diğer firmalardan aldığınız en uygun resmi teklifi firma satış personellerine iletmeniz durumunda, aldığınız en iyi teklife ek %10 indirim yaparak tamamlama teminatı sunuyor.

27 yıldır sektörüne öncülük eden İnce Reklam, giderek büyüyen kurumsal ve parekende müşteri portföyüne yenilerini ekleme amacı ile benzersiz bir kampanya sunuyor! Dünyanın neresinden olursa olsun, tüm reklam projelerinde resmi teklifi ileten müşterilerine %10 ek indirim fırsatı sunuyor! Profesyonel ve eğitimli kadrosu, satış sonrası desteği ve 2 yıllık servis garantisi ile sektörüne liderlik eden İnce Reklam, satıştan montaja kadar müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir.

 

*Kampanya fiyat tekliflerinde kullanılacak ürünlerin aynısı veya muadili için geçerlidir. 

**Kampanya dijital baskı, matbaa ve kayar yazı ürünleri haricindeki tüm tabela, kutu harf, kurumsal kimlik, yönlendirme ve işaret levhaları, totem tabela, pilon tabela, iç ve dış dekorasyon, a - tabela, köşe tabela, eczane tabelaları, dekoratif sokak ışıklandırmaları, trafik levhaları, alüminyum kompozit dış cephe kaplaması, giriş takları, otomatik pergola tente, camlama ürünlerinde geçerlidir.