İnce Reklam '3 Günde Tabela Teslimi' Kampanyası başladı! İnce Reklam, her çeşit tabelalarınızın üretim ve montajını sipariş onayından itibaren üç gün içerisinde teslim garantisi vermektedir.

İnce Reklam'dan acelesi olan müşterilerine özel kampanya! 27 yılı aşkın süredir giderek artan müşteri potansiyeline yenisini ekleyen İnce Reklam, zamanı kısıtlı olan müşterilerine özel kampanya imkanı sunuyor. 

İzmir'deki tabela firması olarak İnce Reklam, ışıklı - ışıksız kutu harfler için iki gün, alüminyum kompozit üzeri oyma tabela, özel kesim tabela, ahşap tabela, eczane tabelası, arazi tabelası, inşaat tabelası, pilon tabela, pleksi tabela gibi ışıklı veya ışıksız tabelalar için ise üç günlük garanti sunmaktadır.

Standarttan daha büyük metrajlar için İnce Reklam koordine ekibi kesin termin süresi verecektir. Kampanyada verilen termin; Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere'de bulunan her çeşit tabela için geçerlidir. 

Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez.